Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA-FR36 i7-13620H 40 GB 2 TB 8 GB RTX5050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
72.802,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 72802.06
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR36 i7-13620H 40 GB 2 TB RTX5050 8GB 15.6 FHD Free Dos Satıcı: FARHA TECH
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 74999.00
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA-FR36 i7-13620H 40 GB 2 TB 8 GB RTX5050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
77.079,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 77079.06
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR36 I7-13620H 40 GB 2 Tb RTX5050 8gb 15.6 Fhd Free Dos Satıcı: Elimar
77.899,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
4 77899.05
Hp Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR36 I7-13620H 40 GB 2 Tb RTX5050 8gb 15.6 Fhd Free Dos
Satıcı: FarhaTech
78.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 78599.00
Hp Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR36 I7-13620H 40 GB 2 Tb RTX5050 8gb 15.6 Fhd Free Dos
Satıcı: elimar
81.925,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 81925.20
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR36 I7-13620H 40 GB 2 Tb RTX5050 8gb 15.6 Fhd Free Dos Satıcı: elimar
81.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
7 81999.00
Hp Victus 15-Fa2036nt C52qwea Fr36 I7-13620H 40 Gb 2 Tb Rtx5050 8Gb 15.6 Fhd Free Dos
Satıcı: Elimar
81.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 81999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK