Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA-FR62 i7-13620H 32 GB 512 GB 8 GB RTX5050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
61.099,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 61099.06
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR62 I7-13620H 32 GB 512 GB RTX5050 8gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro Satıcı: Elimar
61.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 61749.05
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA-FR62 i7-13620H 32 GB 512 GB 8 GB RTX5050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
62.744,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
3 62744.06
Hp Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR62 I7-13620H 32 GB 512 GB RTX5050 8gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro Satıcı: elimar
64.140,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 64140.50
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR62 i7-13620H 32 GB 512 GB RTX5050 8GB 15.6 FHD Windows 11 Pro Satıcı: FARHA TECH
64.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 64649.00
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR62 I7-13620H 32 GB 512 GB RTX5050 8gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro Satıcı: elimar
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 64999.00
Hp Victus 15-Fa2036nt C52qwea Fr62 I7-13620H 32 Gb 512 Gb Rtx5050 8Gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro
Satıcı: Elimar
64.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 64999.00
Hp Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR62 I7-13620H 32 GB 512 GB RTX5050 8gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro
Satıcı: FarhaTech
67.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
8 67599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK