Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA-FR63 i7-13620H 64 GB 512 GB 8 GB RTX5050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
80.416,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 80416.06
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR63 i7-13620H 64 GB 512 GB RTX5050 8GB 15.6 FHD Windows 11 Pro Satıcı: FARHA TECH
82.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 82899.00
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA-FR63 i7-13620H 64 GB 512 GB 8 GB RTX5050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
84.599,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 84599.06
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR63 I7-13620H 64 GB 512 GB RTX5050 8gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro Satıcı: Elimar
85.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 85499.05
Hp Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR63 I7-13620H 64 GB 512 GB RTX5050 8gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro
Satıcı: FarhaTech
86.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 86849.00
Hp Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR63 I7-13620H 64 GB 512 GB RTX5050 8gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro
Satıcı: elimar
89.918,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 89918.00
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR63 I7-13620H 64 GB 512 GB RTX5050 8gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro Satıcı: elimar
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 89999.00
Hp Victus 15-Fa2036nt C52qwea Fr63 I7-13620H 64 Gb 512 Gb Rtx5050 8Gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro
Satıcı: Elimar
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 89999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK