Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA-FR64 i7-13620H 24 GB 512 GB 8 GB RTX5050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
62.039,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 62039.06
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR64 I7-13620H 24 GB 512 GB RTX5050 8gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro Satıcı: Elimar
62.699,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 62699.05
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA-FR64 i7-13620H 24 GB 512 GB 8 GB RTX5050 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
62.744,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 62744.06
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR64 i7-13620H 24 GB 512 GB RTX5050 8GB 15.6 FHD Windows 11 Pro Satıcı: FARHA TECH
64.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 64649.00
Hp Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR64 I7-13620H 24 GB 512 GB RTX5050 8gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro
Satıcı: elimar
65.939,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 65939.60
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR64 I7-13620H 24 GB 512 GB RTX5050 8gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro Satıcı: elimar
65.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 65999.00
Hp Victus 15-Fa2036nt C52qwea Fr64 I7-13620H 24 Gb 512 Gb Rtx5050 8Gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro
Satıcı: Elimar
65.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 65999.00
Hp Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR64 I7-13620H 24 GB 512 GB RTX5050 8gb 15.6 Fhd Windows 11 Pro
Satıcı: FarhaTech
67.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
8 67749.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK