Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP Victus Gaming 15-fa2036nt (C52QWEA) Laptop Fiyatları

HP Victus 15-FA2036NT i7-13620H 24GB 1TB SSD 8 GB RTX5050 144Hz 15.6" FHD Fdos Gaming C52QWEA

Satıcı: notebookstore

55.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 55190.00
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA i7-13620H 24 GB 1 TB SSD RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayarı

Satıcı: yokyokburada

55.271,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 55271.06
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA i7-13620H 24 GB 1 TB SSD RTX5050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayarı

Satıcı: notebookstore

58.552,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 58552.60
Hp Victus 15-FA2036NT Intel Core I7-13620H 24GB 1tb SSD 8gb RTX5050 Freedos 144Hz 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar C52QWEA - 1 TB - 24 GB

Satıcı: fırsat sepeti | 8 yorum

58.890,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 58890.35
HP Victus 15-FA2036NT i7-13620H 24G 1TB RTX5050 8GB 15.6 FHD FDos Notebook

Satıcı: notebookstore

58.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 58990.00
HP Victus 15-FA2036NT i7-13620H 24G 1TB RTX5050 8GB 15.6 FHD FDos Notebook

Satıcı: Tunç Ticaret

59.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 59000.00
Hp Victus 15-FA2036NT Intel Core I7-13620H 24GB 1tb SSD 8gb RTX5050 Freedos 144Hz 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar C52QWEA - 1 TB - 24 GB

Satıcı: notebookstore

59.262,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 59262.04
HP Victus 15-FA2036NT i7-13620H 24GB 1TB SSD 8 GB RTX5050 144Hz 15.6" FHD Freedos Gaming Laptop C52QWEA

Satıcı: Notebookstore

62.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 62300
Hp Victus 15-FA2036NT I7-13620H 24GB 1tb SSD 8 GB RTX5050 144Hz 15.6" Fhd Freedos Gaming Laptop C52QWEA - 1 TB - 24 GB

Satıcı: notebookstore

62.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 62290.00
HP Victus 15-FA2036NT i7-13620H 24GB 1TB SSD 8 GB RTX5050 144Hz 15.6" FHD Freedos Gaming Laptop C52QWEA

Satıcı: NotebookStore

62.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 62290.00
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR16 I7-13620H 24 GB 1 Tb RTX5050 8gb 15.6 Fhd Free Dos

Satıcı: Elimar

64.599,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 64599.05
HP Victus 15-FA2036NT C52QWEA FR16 I7-13620H 24 GB 1 Tb RTX5050 8gb 15.6 Fhd Free Dos

Satıcı: elimar

67.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 67999.00

HP Victus Gaming 15-fa2036nt (C52QWEA) Laptop Fiyat Geçmişi

HP Victus Gaming 15-fa2036nt (C52QWEA) Laptop Temel Özellikleri

Yok

HP Victus Gaming 15-fa2036nt (C52QWEA) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.9 mm
• Derinlik 255.0 mm
• Kalınlık 23.5 mm
• Ağırlık 2.29 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 24 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 X 24 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 1 TB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 1 x Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme HP Wide Vision 720p 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler DTS X Ultra Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) HP Audio Boost 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 70.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Azami Çalışma Süresi:8 Saat 30 dk 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

HP Victus Gaming 15-fa2036nt (C52QWEA) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.