Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP Victus Gaming 15-fa2704nt (B7TG9EA) Laptop Fiyatları

HP Victus Gaming 15-FA2704NT Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar B7TG9EA

Satıcı: Modtek

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 44999.00
HP Victus Gaming 15-FA2704NT Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD RTX3050 Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar B7TG9EA

Satıcı: Buzul Bilgisayar | 211 yorum

45.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 45999.00
Hp Victus 15-FA2704NT B7TG9EA-11 i5-13420H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

48.112,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 48112.02
HP Victus Gaming 15 B7TG9EA-F7 i5-13420H 16 GB 512 GB TB SSD RTX3050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

48.112,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 48112.02
HP Victus 15-FA2704NT B7TG9EA, i5-13420H, 15.6" FHD, 16Gb Ram, 512Gb SSD, 6GB RTX3050 Ekran Kartı, Free Dos, GAMING

Satıcı: Ptd Bilişim

49.666,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 49666.95
HP Victus Gaming 15 B7TG9EA Intel Core i5 13420H 16 GB RAM 512 GB SSD RTX3050 FreeDOS F7

Satıcı: KUANTUMSANAL

49.703,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 49703.35
Hp Victus 15-Fa2704nt B7tg9ea İ5-13420H 16Gb 512Gb Ssd 15.6" 6Gb Rtx3050 Fdos

Satıcı: Netsiparis

53.158,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 53158.70
HP 15.6 VICTUS B7TG9EA CORE i5 13420H 16GB DDR4 RAM-512GB M2 NVME-6GB RTX3050 FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

54.218,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 54218.00
Hp 15.6" Vıctus B7tg9ea Core İ5 13420H 16Gb Ddr4 Ram- 512Gb M2 Nvme- 6Gb Rtx3050 Fdos

Satıcı: ZmTeknoloji

55.619,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 55619.40

HP Victus Gaming 15-fa2704nt (B7TG9EA) Laptop Fiyat Geçmişi

HP Victus Gaming 15-fa2704nt (B7TG9EA) Laptop Temel Özellikleri

Yok

HP Victus Gaming 15-fa2704nt (B7TG9EA) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.9 mm
• Derinlik 255.0 mm
• Kalınlık 23.5 mm
• Ağırlık 2.29 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 1 x Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port 1.4a Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Modern Bekleme Modu (Bağlı) MU-MIMO Desteği

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme HP Wide Vision 720p 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler DTS X Ultra Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM)(Yazılım) HP Audio Boost 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 52.5 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

HP Victus Gaming 15-fa2704nt (B7TG9EA) Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

özgür a***** Profil Resmi

7 yorum

özgür a***** @epey kart okuyucu yok. Epey ve hepsiburadaya güvenerek kart okuyucu da var diye aldım. Sağlık olsun. Şu an pek kullanmıyorum. Makineyi anlatamam. Ama hoşuma gitmeyen 720p kamera var, ilk telefon kamerası gibi. Orta segment laptoplara hâlâ dandik kamera. Yazık.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @özgür a***** Mesajınız için teşekkürler, ürün bilgisi güncellenmiştir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.