Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP Victus Gaming 15-fb2003nt (A05NGEA) Laptop Fiyatları

Victus Gaming Laptop 15-Fb2003nt Amd Ryzen 7-8845Hs 16Gb 1Tb 8Gb Rtx4060 15.6 Freedos A05ngea

Satıcı: Ensarbilişim

55.198,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 55198.10
Hp Victus Gaming Laptop 15-FB2003NT Amd Ryzen 7-8845HS 16GB 1tb 8gb RTX4060 15.6 Freedos A05NGEA

Satıcı: MORİNABİLİŞİM | 43 yorum

57.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 57750.00
Hp Victus Gaming Laptop 15-FB2003NT Amd Ryzen 7-8845HS 16GB 1tb 8gb RTX4060 15.6 Freedos A05NGEA

Satıcı: Sner Teknoloji | 43 yorum

57.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 57799.00
HP Victus Gaming Laptop 15-FB2003NT Amd Ryzen 7-8845HS 16GB 1tb 8gb RTX4060 15.6 Freedos A05NGEA

Satıcı: Sner Teknoloji

57.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 57799.00
HP Victus Gaming Laptop 15-Fb2003Nt Amd Ryzen 7-8840H 16Gb 1Tb 8Gb Rtx4060 15.6 Freedos

Satıcı: Morina Bilişim

57.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 57850.00
HP Victus 15-FB2003NT A05NGEA R7-8840H 16 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

59.192,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 59192.36
Hp Victus Gaming Laptop 15-Fb2003nt Amd Ryzen 7 8845Hs 16 Gb Ram 1 Tb Ssd 8Gb Rtx4060 15.6" Freedos A05ngea K9

Satıcı: KUANTUM SANAL

60.683,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 60683.60
Victus Gaming Laptop 15-FB2003NT Amd Ryzen 7-8845HS 16GB 1tb 8gb RTX4060 15.6 Freedos A05NGEA

Satıcı: KUANTUM

62.541,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 62541.26

HP Victus Gaming 15-fb2003nt (A05NGEA) Laptop Fiyat Geçmişi

HP Victus Gaming 15-fb2003nt (A05NGEA) Laptop Temel Özellikleri

HP Victus Gaming 15-fb2003nt (A05NGEA) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.9 mm
• Derinlik 255.0 mm
• Kalınlık 23.5 mm
• Ağırlık 2.29 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 1 TB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 1 x Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Modern Bekleme Modu (Bağlı) MU-MIMO Desteği

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme HP Wide Vision 720p 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler DTS X Ultra Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) HP Audio Boost 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 70.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Azami Çalışma Süresi:7 Saat 45 dk. Yerel Video Oynatma (1080p/150nit):10 Saat 30 dk. 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 780M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2700 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD Free Sync Technology DirectX 12 DisplayPort 2.1

HP Victus Gaming 15-fb2003nt (A05NGEA) Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kağan T***** Profil Resmi

3 yorum

Kağan T***** @Epey ekran kartının kaç W olduğu yazmıyor. Nasıl öğrenirim.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Kağan T***** Merhaba, biz doğru veri için üreticiyi esas alıyoruz ama HP bu veriyi sunmuyor maalesef. Bkz: https://dosya.epey.com/1003896/hp-victus-gaming-15-fb2003nt-a05ngea-3866.pdf?rand=299075348
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.