Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Victus 15-Fb2003nt Ryzen 7 8845Hs 32 Gb 512 Gb Ssd 8Gb Rtx4060 15.6" 144Hz Fhd Freedos Gaming Laptop A05ngeaat12
Satıcı: Ensarbilişim
64.939,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 64939.10
Hp Victus 15-FB2003NT Ryzen 7 8845HS 32 GB 512 GB SSD 8gb RTX4060 15.6" 144Hz Fhd Freedos Gaming Laptop A05NGEAAT12
Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum
67.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 67999.00
HP Victus 15-FB2003NT Ryzen 7 8845HS 32 GB 512 GB SSD 8GB RTX4060 15.6" 144Hz FHD FreeDos Gaming Laptop A05NGEAAT12 Satıcı: Sner Teknoloji
67.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 67999.00
HP Victus 15-FB2003NT A05NGEAAT12 R7-8845HS 32 GB 512 GB SSD 8 GB RTX4060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: atatech
78.086,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 78086.74
HP Victus 15-FB2003NT Ryzen 7 8845HS 32 GB 512 GB SSD 8GB RTX4060 15.6" 144Hz FHD FreeDos Gaming Laptop A05NGEAAT12 Satıcı: ATATECH
79.123,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 79123.77
Hp Victus 15-FB2003NT Ryzen 7 8845HS 32 GB 512 GB SSD 8gb RTX4060 15.6" 144Hz Fhd Freedos Gaming Laptop A05NGEAAT12
Satıcı: ATATECH | 1 yorum
84.834,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 84834.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK