Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Victus 15-Fb2003nt Ryzen 7 8845Hs 32 Gb 1 Tbssd 8Gb Rtx4060 15.6" 144Hz Fhd Freedos Gaming Laptop A05ngeaat13
Satıcı: Ensarbilişim
70.669,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 70669.10
Hp Victus 15-FB2003NT Ryzen 7 8845HS 32 GB 1 Tbssd 8gb RTX4060 15.6" 144Hz Fhd Freedos Gaming Laptop A05NGEAAT13 - 1 TB
Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 73999.00
HP Victus 15-FB2003NT Ryzen 7 8845HS 32 GB 1 TBSSD 8GB RTX4060 15.6" 144Hz FHD FreeDos Gaming Laptop A05NGEAAT13 Satıcı: Sner Teknoloji
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 73999.00
HP Victus 15-FB2003NT A05NGEAAT13 R7-8845HS 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: atatech
79.313,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 79313.44
HP Victus 15-FB2003NT Ryzen 7 8845HS 32 GB 1 TBSSD 8GB RTX4060 15.6" 144Hz FHD FreeDos Gaming Laptop A05NGEAAT13 Satıcı: ATATECH
80.366,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 80366.22
Hp Victus 15-FB2003NT Ryzen 7 8845HS 32 GB 1 Tbssd 8gb RTX4060 15.6" 144Hz Fhd Freedos Gaming Laptop A05NGEAAT13 - 1 TB
Satıcı: ATATECH | 1 yorum
86.167,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 86167.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK