Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Victus 15-Fb2003nt Ryzen 7 8845Hs 32 Gb 1 Tbssd 8Gb Rtx4060 15.6" 144Hz Fhd Windows 11 Home Gaming Laptop A05ngeaat43
Satıcı: Ensarbilişim
70.669,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 70669.10
Hp Victus 15-FB2003NT Ryzen 7 8845HS 32 GB 1 Tbssd 8gb RTX4060 15.6" 144Hz Fhd Windows 11 Home Gaming Laptop A05NGEAAT43 - 1 TB
Satıcı: Sner Teknoloji
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 73999.00
HP Victus 15-FB2003NT Ryzen 7 8845HS 32 GB 1 TBSSD 8GB RTX4060 15.6" 144Hz FHD Windows 11 Home Gaming Laptop A05NGEAAT43 Satıcı: Sner Teknoloji
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 73999.00
HP Victus 15-FB2003NT A05NGEAAT43 R7-8845HS 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4060 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: atatech
80.846,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 80846.58
HP Victus 15-FB2003NT Ryzen 7 8845HS 32 GB 1 TBSSD 8GB RTX4060 15.6" 144Hz FHD Windows 11 Home Gaming Laptop A05NGEAAT43 Satıcı: ATATECH
81.920,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
5 81920.52
Hp Victus 15-FB2003NT Ryzen 7 8845HS 32 GB 1 Tbssd 8gb RTX4060 15.6" 144Hz Fhd Windows 11 Home Gaming Laptop A05NGEAAT43 - 1 TB
Satıcı: ATATECH
87.833,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
6 87833.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK