Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Victus Gaming 15 Amd Ryzen 5 8645HS 16GB 512GB SSD RTX4060 Freedos 15.6" Fhd A05NHEA - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Teknoyakala | 16 yorum
48.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 48199.00
Hp Victus Gaming 15 Amd Ryzen 5 8645HS 16GB 512GB SSD RTX4060 Freedos 15.6" Fhd A05NHEA - 512 GB - 16 GB
Satıcı: ibuy | 16 yorum
48.350,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 48350.51
Hp Victus 15-Fb0004nt A05nhea Ryzen5 8645Hs 16Gb 512Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
48.574,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 48574.20
HP Victus 15-FB2009NT A05NHEA R5-8645HS 16 GB 512 GB SSD 8 GB RTX4060 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
48.634,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 48634.66
HP Victus Gaming 15 Amd Ryzen 5 8645HS 16GB 512GB SSD RTX4060 Freedos 15.6" Fhd A05NHEA Satıcı: Teknoraks
50.700,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 50700.18
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK