Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Victus 15-FB2015NT 9X5K8EA R5-8645HS 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" W11H FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: adlershop
35.719,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 35719.06
HP Victus 15-FB2015NT 9X5K8EA Ryzen 5 8645HS 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD W11H Gaming Laptop Satıcı: Adlertech
37.999,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 37999.05
Hp Victus 15-FB2015NT 9X5K8EA Ryzen 5 8645HS 16 GB Ram 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full Hd Gaming Laptop
Satıcı: ADLERTECH
41.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 41999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL059A016
42.974,10 TL
Asus TUF Gaming A15 FA506NCGA78-HN266A78
37.601,77 TL
Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN267
36.449,00 TL
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS0081TR
42.290,60 TL
Asus TUF Gaming A15 FA506NF-HN003W
33.369,06 TL
HP Victus Gaming 15-fb2003nt (A05NGEA006)
55.389,10 TL
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS00P5TR
42.169,01 TL
Dell G15 Gaming 5511 G55112306U
Casper Excalibur G750.8750-DJ10A
7 yorum