Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Victus Gaming Laptop 15-Fb3008nt Amd Ryzen 7-8845Hs 16Gb 512Gb Rtx4060 144Hz 15.6 Windows 11 Pro B82n5ea+Snertech Çanta
Satıcı: Ensarbilişim
54.434,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 54434.10
Hp Victus Gaming Laptop 15-FB3008NT Amd Ryzen 7-8845HS 16GB 512GB RTX4060 144Hz 15.6 Windows 11 Pro B82N5EA+SNERTECH Çanta - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 4 yorum
55.859,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 55859.02
HP Victus Gaming Laptop 15-FB3008NT Amd Ryzen 7-8845HS 16GB 512GB RTX4060 144Hz 15.6 Windows 11 Pro B82N5EA+SNERTECH Çanta Satıcı: Sner Teknoloji
56.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 56999.00
Hp Victus B82N5EA C71 Amd Ryzen 7-8845HS 16 GB 512 GB SSD RTX4060 8gb 15.6" Windows 11 Pro Fhd 144Hz Gaming Laptop + Çanta
Satıcı: FarhaTech
64.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 64399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK