Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP Victus Gaming 15-fb3038nt (BX9U9EA) Laptop Fiyatları

HP Victus 15-FB3038NT BX9U9EA 6GB RTX4050 AMD Ryzen 7 7445H 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: Hp Store Türkiye

41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 41999.00
Hp Victus 15-FB3038NT BX9U9EA 6gb RTX4050 Amd Ryzen 7 7445H 16GB Ram 512GB SSD 15.6 Inç Fhd 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: HP Store Türkiye | 6 yorum

43.932,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 43932.01
HP Victus 15-FB3038NT BX9U9EA R7-7445H 16 GB 512 GB SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos FHD Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı

Satıcı: HPStoreTürkiye

46.019,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 46019.85
Hp Victus 15-FB3038NT BX9U9EA 6gb RTX4050 Amd Ryzen 7 7445H 16GB Ram 512GB SSD 15.6 Inç Fhd 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: E-Online | 6 yorum

49.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 49499.00
HP Victus 15-FB3038NT BX9U9EA R7-7445H 16 GB 512 GB SSD 6 GB RTX4050 15.6" Dos FHD Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı

Satıcı: fpsteknoloji

49.819,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 49819.06
HP Victus 15-FB3038NT BX9U9EA 6GB RTX4050 AMD Ryzen 7 7445H 16GB 512GB SSD 15.6" FHD 144Hz FreeDOS

Satıcı: E.Online

49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 49999.00
Victus 15-FB3038NT BX9U9EA 6gb RTX4050 Amd Ryzen 7 7445H 16GB Ram 512GB SSD 15.6 Inç Fhd 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgi

Satıcı: Fps Teknoloji

50.349,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 50349.05
HP Victus Gaming 15 AMD Ryzen 7 7445H 16GB 512GB SSD 6 GB RTX4050 144Hz 15.6" Fdos Laptop BX9U9EA

Satıcı: notebookstore

51.596,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 51596.60
HP Victus Gaming 15 AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD 6 GB RTX4050 144Hz 15.6" Freedos Laptop, Notebook BX9U9EA

Satıcı: Notebookstore

54.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 54900
HP Victus Gaming 15 AMD Ryzen 7 7445HS 16GB 512GB SSD 6 GB RTX4050 144Hz 15.6" Freedos Laptop, Notebook BX9U9EA

Satıcı: NotebookStore

54.890,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 54890.01

HP Victus Gaming 15-fb3038nt (BX9U9EA) Laptop Fiyat Geçmişi

HP Victus Gaming 15-fb3038nt (BX9U9EA) Laptop Temel Özellikleri

Yok

HP Victus Gaming 15-fb3038nt (BX9U9EA) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.9 mm
• Derinlik 255.0 mm
• Kalınlık 23.5 mm
• Ağırlık 2.29 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 1 x Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4a Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme HP Wide Vision 720p 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Bang & Olufsen Ses Sistemi Güvenilir Platform Modülü (TPM) HP Audio Boost 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 70.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) Azami Çalışma Süresi:8 Saat 30 dk 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 740M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2700 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync AMD SmartShift MAX DirectX 12 Display Port HDCP 2.3 HDMI 2.1 HDR Metadata Miracast

HP Victus Gaming 15-fb3038nt (BX9U9EA) Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

MUAZ D* Profil Resmi

2 yorum

MUAZ D* Ekran kartı kaç watt hocam
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @MUAZ D* Merhaba, üretici ekran kartının watt değerini belirtmemiş maalesef.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.