Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Victus Gaming Laptop 15-FB3703NT B9KM1EA R7-8845HS 16 GB 1 TB SSD RTX4050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknostok
56.981,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 56981.72
Hp Victus 15-Fb3703nt B9km1ea Ryzen 7 8845Hs 16Gb 1Tb Ssd 6Gb Rtx4050 15.6" Fhd 144Hz Wın11 Home Gamıng Notebook
Satıcı: Netsiparis
58.489,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 58489.90
Hp Victus 15-FB3703NT B9KM1EA Amd Ryzen 7 8845HS 16GB Ram 1tb SSD 6gb Nvıdıa Geforce RTX4050 15.6 Inç Full Hd 144Hz Windows 11 Home Mika Gümüşü Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: netsiparis | 12 yorum
62.150,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 62150.00
Hp Victus 15-FB3703NT B9KM1EA Amd Ryzen 7 8845HS 16GB Ram 1tb SSD 6gb Nvıdıa Geforce RTX4050 15.6 Inç Full Hd 144Hz Windows 11 Home Mika Gümüşü Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: teknostok | 12 yorum
63.407,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 63407.53
HP Victus Gaming Laptop 15-FB3703NT B9KM1EA R7-8845HS 16 GB 1 TB SSD RTX4050 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: guvenliticaret20
64.609,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 64609.11
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK