3.4 (1 oy) / 4 yorum
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP Victus Gaming 15-fb3705nt (B9KM2EA) Laptop Fiyatları

Victus AMD Ryzen 5-8645HS 16GB 512GB RTX3050 6GB Freedos 15.6" FHD IPS 144Hz Gaming Laptop B9KM2EA

Satıcı: Asena Avm

35.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 35720.00
Hp 15-FB3705NT Victus Amd Ryzen 5-8645HS 16GB 512GB RTX3050 6gb Freedos 15.6" Fhd IPS 144Hz Gaming Laptop B9KM2EA - 16 GB

Satıcı: Smartytech | 8 yorum

37.224,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 37224.00
HP Victus 15-FB3705NT B9KM2EA R5-8645HS 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: byildizshop

37.224,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 37224.00
Hp 15-FB3705NT Victus Amd Ryzen 5-8645HS 16GB 512GB RTX3050 6gb Freedos 15.6" Fhd IPS 144Hz Gaming Laptop B9KM2EA - 16 GB

Satıcı: nitech bilişim | 8 yorum

37.272,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 37272.41
HP Victus AMD Ryzen 5-8645HS 16GB 512GB RTX3050 6GB Freedos 15.6" FHD IPS 144Hz Gaming Laptop

Satıcı: Trendyol

37.272,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 37272.41
HP Victus 15-FB3705NT B9KM2EA R5-8645HS 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: technopol

38.718,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 38718.60
Victus AMD Ryzen 5-8645HS 16GB 512GB RTX3050 6GB Freedos 15.6" FHD IPS 144Hz Gaming Laptop B9KM2EA

Satıcı: KAPLANLAR TEKNOLOJİ

39.899,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 39899.05
HP Victus AMD Ryzen 5-8645HS 16GB 512GB RTX3050 6GB Freedos 15.6" FHD IPS 144Hz Gaming Laptop B9KM2EA

Satıcı: Sner Teknoloji

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 40009

HP Victus Gaming 15-fb3705nt (B9KM2EA) Laptop Fiyat Geçmişi

HP Victus Gaming 15-fb3705nt (B9KM2EA) Laptop Temel Özellikleri

HP Victus Gaming 15-fb3705nt (B9KM2EA) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.9 mm
• Derinlik 255.0 mm
• Kalınlık 23.5 mm
• Ağırlık 2.29 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 5
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 5 8645HS
• İşlemci Temel Frekans 4.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 6 Adet
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 45 W
• İşlemci Teknolojileri AMD Ryzen AI AMD SmartAccess Memory AMD SmartShift MAX Precision Boost Overdrive

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 1 x Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port 1.4a Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme HP Wide Vision 720p 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler DTS X Ultra Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) HP Audio Boost 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 52.5 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer) 30 Dakikada Yaklaşık %50 Şarj
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 760M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2600 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD Free Sync Technology DirectX 12 DisplayPort 2.1

HP Victus Gaming 15-fb3705nt (B9KM2EA) Laptop Yorumları (4 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Müge K*** Profil Resmi

1 yorum

Müge K*** Epey budan Amd ekran kartı var
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Müge K*** Merhaba, üretici beyanını esas alıyoruz. Bkz: https://dosya.epey.com/1008186/hp-victus-gaming-15-fb3705nt-b9km2ea-3866.pdf?rand=2032764191
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
pika Profil Resmi

1 yorum

pika Ekran kartı kaç wat
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @pika Merhaba, üretici ekran kartının watt değerini belirtmemiş maalesef. Bkz: https://dosya.epey.com/1008186/hp-victus-gaming-15-fb3705nt-b9km2ea-3866.pdf?rand=2032764191
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.