Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Victus 15-FB3706NT Amd Ryzen 7-8845HS 16GB Ddr5 1tb SSD RTX4050 6gb 15.6'' Full Hd 144Hz IPS Windows Gaming Laptop B9KM3EA - 1 TB - 16 GB
Satıcı: EREN PAZARLAMA
48.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 48999.00
HP Victus 15-FB3706NT B9KM3EA-K9 R7-8845HS 16 GB 1 TB SSD 6 GB RTX4050 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
55.401,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 55401.72
HP VICTUS 15-FB3706NT B9KM3EA AMD Ryzen 7 8845HS 16GB RAM 1TB SSD 6GB RTX 4050 15.6 Inç Full HD 144Hz Freedos Mika Gümüşü - 1 TB - 16 GB
Satıcı: white rock | 10 yorum
55.416,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 55416.18
HP VICTUS 15-FB3706NT B9KM3EA AMD Ryzen 7 8845HS 16 GB RAM 1 TB SSD 6GB RTX4050 15.6 Inç Full HD 144Hz FreeDOS K9 Satıcı: KUANTUMSANAL
57.234,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 57234.16
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
ASUS TUF Gaming F16 FX607VU-RL142
46.992,25 TL
Lenovo LOQ 15ARP9 83JC00FJTR
65.549,05 TL
MSI Cyborg 15 A13VE-1478XTR
47.799,00 TL
Asus TUF Gaming A15 FA506NCR-HN001
37.051,59 TL
Lenovo LOQ 15ARP9 83JC00FHTR
49.999,00 TL
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00JLTR
46.930,90 TL
2 yorum
9 yorum