Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Victus 16-R0006nt Intel İ7-13700H Ddr5 16Gb 1Tb Ssd Gen4 16.1” 144Hz 8Gb Rtx 4070 Freedos 7P632ea
Satıcı: VP BİLİŞİM
61.692,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 61692.10
HP Victus 16-R0006NT 7P632EA i7-13700H 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 16.1'' Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: VPBİLİSİM
61.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 61999.00
Hp Victus 16-R0006NT Intel i7-13700H DDR5 16GB 1TB SSD Gen4 16.1” 144Hz 8GB RTX 4070 Freedos 7P632EA Satıcı: VPBİLİŞİM
63.649,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 63649.05
HP Victus 16-R0006NT Intel i7-13700H DDR5 16GB 1TB SSD Gen4 16.1” 144Hz 8GB RTX 4070 Freedos Satıcı: VPBİLİSİM
63.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
4 63989.00
Hp Victus 16-R0006NT Intel I7-13700H Ddr5 16GB 1tb SSD Gen4 16.1” 144Hz 8gb Rtx 4070 Freedos 7P632EA
Satıcı: VPBİLİSİM | 39 yorum
64.051,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 64051.04
Hp Victus 16-R0006Nt 7P632Ea Intel I7-13700H Ddr5 16Gb 1Tb Ssd 16.1 Inç 8Gb Rtx 4070 Freedos Laptop Gri Satıcı: VP Bilişim
65.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
6 65999.01
HP Victus 16-R0006NT I7-13700H 16 GB 1 Tbssd 8gb RTX4070 16" 144Hz Fhd Windows 11 Pro Gaming Laptop 7P632EA BT50 Satıcı: Elimar
74.099,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
7 74099.05
Hp Victus 16-R0006NT I7-13700H 16 GB 1 Tbssd 8gb RTX4070 16" 144Hz Fhd Windows 11 Pro Gaming Laptop 7P632EA BT50
Satıcı: elimar
77.928,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
8 77928.80
HP Victus 16-R0006NT I7-13700H 16 GB 1 Tbssd 8gb RTX4070 16" 144Hz Fhd Windows 11 Pro Gaming Laptop 7P632EA BT50 Satıcı: elimar
77.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
9 77999.00
Hp Victus 16-R0006nt I7-13700H 16 Gb 1 Tbssd 8Gb Rtx4070 16" 144Hz Fhd Windows 11 Pro Gaming Laptop 7P632ea Bt50
Satıcı: Elimar
77.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
10 77999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK