Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
4 yorum
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 57999.00 Hp 9J217EA Vıctus I7-14700HX 16GB 1tb SSD Rtx 4070 8gb 16.1 W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: notebookstore
68.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 69009 HP VICTUS i7-14700HX 16GB 1TB SSD RTX 4070 8GB 16.1 W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: notebookstore
68.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 68999.00 Hp Vıctus I7-14700Hx 16Gb 1Tb Ssd 8Gb Rtx 4070 16.1" Fhd W11h Oyuncu Bilgisayari 9J217ea 70.816,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
4 70816.24 HP VİCTUS 16-R101NT Intel Core İ7-14700HX 16GB 1TB SSD 8GB RTX 4070 16.1" FHD 144Hz Windows 11 Home Taşınabilir Oyuncu Bilgisayarı 9J217EASatıcı: NotebookStore
70.816,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 70816.25 HP Victus 16-R101NT 9J217EA i7-14700HX 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 16.1" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
72.266,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 72266.92 HP VİCTUS 16-R101NT Intel Core İ7-14700HX 16GB 1TB SSD 8GB RTX 4070 16.1\" FHD 144Hz Windows 11 Home Taşınabilir Oyuncu Bilgisayarı 9J217EA 73.766,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 73776