Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: AptekTeknoloji
38.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 38799.00 HP Victus 16-s0009nt 7Z4M3EA AMD Ryzen 7 7840HS 16GB 512 GB SSD RTX4060 8GB 16.1" 144Hz Full HD Windows 11 HomeSatıcı: Aptekteknoloji
39.059,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 39059.07 HP Victus 16-s0009nt 7Z4M3EA AMD Ryzen 7 7840HS 16GB 512 GB SSD RTX4060 8GB 16.1" 144Hz Full HD W11Satıcı: Teknosa
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 39999.00 HP Victus Dizüstü Oyun Bilgisayarı 16-S0009nt Ryzen7 7840hs 16gb 512gb Ssd Nvidia Geforce Rtx 4060 8 Gb Gddr6 16.1 Fhd W11h 7z4m3ea Siyah Gaming NotebookSatıcı: TEKNOSA
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 39999.00 Hp Victus 16-S0009nt 7Z4m3ea Amd Ryzen 7 7840Hs 16Gb 512 Gb Ssd Rtx4060 8Gb 16.1" 144Hz Full Hd Windows 11 HomeSatıcı: APTEK
41.159,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
5 41159.03 Hp Victus 16-S0009NT 7Z4M3EA Amd Ryzen 7 7840HS 16GB 512 GB SSD RTX4060 8gb 16.1" 144Hz Full Hd Windows 11 HomeSatıcı: Aptek
41.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 42009