Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Victus 16-S0023NT 7Z4N1EA Ryzen 5-7640HS 16 GB 512 GB SSD RTX4060 16.1" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ahidenal
46.999,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 46999.06
HP Victus 16-S0023NT 7Z4N1EA 8GB RTX4060 Ryzen 5 7640HS 16GB RAM 512GB SSD 16.1 inç FHD 144Hz Satıcı: Ahidenal
47.999,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 47999.04
Victus 16-S0023nt 7Z4n1ea 8Gb Rtx4060 Ryzen 5 7640Hs 16Gb Ram 512Gb Ssd 16.1 Inç Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Cimete-Teknoloji
55.389,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 55389.10
HP Victus 16-S0023NT 7Z4N1EA 8gb RTX4060 Ryzen 5 7640HS 16GB Ram 512GB SSD 16.1 Inç Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: AhideNal
57.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 57000.00
Hp Victus 16-S0023NT 7Z4N1EA 8gb RTX4060 Ryzen 5 7640HS 16GB Ram 512GB SSD 16.1 Inç Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Ahidenal | 120 yorum
57.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
5 57499.00
Hp Victus 16-S0023NT 7Z4N1EA 8gb RTX4060 Ryzen 5 7640HS 16GB Ram 512GB SSD 16.1 Inç Fhd 144Hz Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 120 yorum
57.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
6 57999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
Acer Nitro V 15 ANV15-51
43.499,00 TL
Casper Excalibur G870.210H-DF60X-C
53.599,00 TL
Erazer Deputy 15 P1 MD62764
47.899,00 TL
HP Victus Gaming 16-s0063nt (8Q4K3EA)
54.149,06 TL
HP Victus Gaming 15-fb3009nt (B82N6EA)
49.399,00 TL
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS009ATR
53.997,00 TL
HP Victus Gaming 15-fb2009nt (A05NHEA)
48.350,51 TL
Lenovo LOQ 15IRX10 83JE00KMTR
48.297,05 TL
HP Victus Gaming 16-s0018nt (7Z4M8EA)(64GB/1TBSSD/W11P)
4 yorum
1 yorum