Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Victus Gaming 16-S0064NT 8Q4K4EA R5-7640HS 16 GB 512 GB SSD 6 GB RTX4050 16.1" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: yokyokburada
43.051,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 43051.06
Hp Victus 16-S0064NT Ryzen 5 7640HS 16G 512GB SSD 6gb 4050 Freedos 144Hz 16.1" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 8Q4K4EA
Satıcı: fırsat sepeti | 22 yorum
45.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 45799.00
HP Victus Gaming 16-S0064NT 8Q4K4EA R5-7640HS 16 GB 512 GB SSD 6 GB RTX4050 16.1" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: cimete-teknoloji
51.699,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 51699.06
HP Victus 16-S0064NT Ryzen 5 7640HS 16 GB RAM 512 GB SSD 6GB RTX4050 144Hz 16.1" FHD 8Q4K4EA FreeDOS K7 Satıcı: KUANTUMSANAL
54.221,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 54221.83
Hp Victus 16-S0064NT Ryzen 5 7640HS 16G 512GB SSD 6gb 4050 Freedos 144Hz 16.1" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 8Q4K4EA
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 22 yorum
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 54999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK