Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Victus 16-S1003nt Amd Ryzen 7 8845Hs 32Gb 1Tb Ssd Rtx4070 Freedos 16.1'' Fhd A05n7ea
Satıcı: Cimete-Teknoloji
82.129,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 82129.10
HP Victus 16-S1003NT Amd Ryzen 7 8845HS 32GB 1TB SSD RTX4070 Freedos 16.1'' FHD A05N7EA
Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ | 32 yorum
85.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 85999.01
HP Victus 16-S1003NT A05N7EA R7-8840H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 144Hz 16.1" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
96.577,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 96577.01
HP Victus 16-S1003NT A05N7EA Ryzen7 8845HS 32GB 1tbssd RTX4070 16.1" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Elimar
97.604,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 97604.42
Hp Victus 16-S1003NT A05N7EA Ryzen7 8845HS 32GB 1tbssd RTX4070 16.1" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: elimar
102.649,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 102649.04
HP Victus 16-S1003NT A05N7EA Ryzen7 8845HS 32GB 1tbssd RTX4070 16.1" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
102.741,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
6 102741.50
Hp Victus 16-S1003nt A05n7ea Ryzen7 8845Hs 32Gb 1Tbssd Rtx4070 16.1" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Elimar
102.741,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 102741.50
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK