Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP ZBook 8 G1i 16 (A3ZW3ET) Ultrabook Fiyatları

Hp Zbook 8 G1i A3zw3et U7-255H 32Gb 1Tb Ssd Rtx A500 4Gb 16'' W11pro

Satıcı: İNDEO KURUMSAL

140.136,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 140136.70
HP Zbook 8 G1i A3ZW3ET Ultra 7 255H 32 GB 1 TB SSD RTX500 Ada 16" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: İndeoKurumsal

141.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 141629.00
HP ZBook 8 G1i 16 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 4GB RTX 500 Ada 16 WUXGA Windows 11 Pro A3ZW3ET

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

142.427,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 142427.74
HP Zbook 8 G1i A3ZW3ET Ultra 7 255H 32 GB 1 TB SSD RTX500 Ada 16" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: eastech

143.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 143629.00
Hp Zbook 8 G1I A3ZW3ET Intel Core Ultra 7-255H 32GB Ram 1tb SSD Nvıdıa Geforce RTX500 Ada 16 Inç Wuxga Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: İndeoKurumsal

146.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 146740.00
Hp Zbook 8 G1I 16 Ultra 7 255H 32GB 1tb SSD 4gb Rtx 500 Ada 16 Wuxga Windows 11 Pro A3ZW3ET - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Solttech

147.657,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 147657.60
HP ZBook 8 G1i 16 A3ZW3ET Ultra 7 255H 32 GB RAM 1 TB SSD 4GB RTX 500 Ada Windows 11 Pro F22

Satıcı: KUANTUMSANAL

149.953,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 149953.48
HP ZBook 8 G1i 16 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 4GB RTX 500 Ada 16 WUXGA Windows 11 Pro A3ZW3ET

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

150.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 150919.00
Hp Zbook 8 G1i 16 Ultra 7 255H 32Gb 1Tb Ssd 4Gb Rtx 500 Ada 16 Wuxga Windows 11 Pro A3zw3et

Satıcı: EbrarBilgisayar

153.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 153319.00
HP ZBook 8 G1i 16 A3ZW3ET Ultra 7 255H 32 GB RAM 1 TB SSD 4GB RTX 500 Ada Windows 11 Pro F22

Satıcı: KUANTUM

156.436,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 156436.54
HP NBW A3ZW3ET ZBOOK 8 G1İ 16 U7-255H 32GB (1X32GB) 1TB SSD NVIDIA RTX 500 ADA 4GB 16" W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ

Satıcı: ACF Teknoloji

198.344,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 198354

HP ZBook 8 G1i 16 (A3ZW3ET) Ultrabook Fiyat Geçmişi

HP ZBook 8 G1i 16 (A3ZW3ET) Ultrabook Temel Özellikleri

HP ZBook 8 G1i 16 (A3ZW3ET) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.0 mm
• Derinlik 192.0 mm
• Kalınlık 25.0 mm
• Ağırlık 1.76 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255H
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.50 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 32 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 DisplayPort 2.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) 20 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 7 (802.11be)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc 140T
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8

HP ZBook 8 G1i 16 (A3ZW3ET) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.