Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP ZBook 8 14 G1i A3ZW6ET Ultra 7 255H 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTX500 Ada 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: eastech
100.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 100999.00
HP ZBook 8 14 G1i A3ZW6ET Ultra 7 255H 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTX500 Ada 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TeknoMarket
101.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 101299.00
HP 14" ZBOOK 8 G1i A3ZW6ET ULTRA 7 255H-16GB DDR5 RAM-512GB NVME-4GB RTX 500 ADA-W11 PRO Satıcı: TedarikPazar
106.711,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 106721.72
Hp Mws A3ZW6ET Zbook 8 G1I 14 U7-255H 16GB Ddr5 5600 512GB SSD 14 Wuxga Nvıdıa Rtx 500 Ada 4gb W11P - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Sunucu Pazar
106.947,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 106947.24
Hp 14" Zbook 8 G1I A3ZW6ET Ultra 7 255H-16GB Ddr5 RAM-512GB Nvme-4gb Rtx 500 ADA-W11 Pro
Satıcı: AyazTeknoloji
112.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 112999.00
HP 14 ZBOOK 8 G1i A3ZW6ET ULTRA 7 255H-16GB DDR5 RAM-512GB NVME-4GB RTX 500 ADA-W11 PRO
119.247,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
55 dk önce
6 119257
HP 14" ZBOOK 8 G1i A3ZW6ET ULTRA 7 255H-16GB DDR5 RAM-512GB NVME-4GB RTX 500 ADA-W11 PRO Satıcı: onlinealisverisyap
141.191,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
7 141191.07
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK