Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP ZBook 8 G1i 14 (A3ZW7ET) Ultrabook Fiyatları

HP ZBook 8 G1i 14 A3ZW7ET Ultra 7 255H 32 GB 1 TB SSD RTX A500 Ada 14" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: eastech

108.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 108499.00
HP MWS ZBOOK 8 A3ZW7ET U7-255H 32GB 1TB SSD 4GB RTX 500 14″ W11PRO

Satıcı: Zenova Bilişim

109.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 109250.00
Hp Zbook 8 G1ı A3zw7et U7-255H 32 Gb 1 Tb Ssd Rtx500 Ada 4Gb 14'' Wuxga W11pro Iş Istasyonu

Satıcı: ZENOVA BİLİŞİM

119.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 119375.00
Hp Zbook 8 G1I A3ZW7ET U7-255H 32 GB 1 Tb SSD RTX500 Ada 4gb 14'' Wuxga W11PRO Iş Istasyonu

Satıcı: ZENOVA BİLİŞİM

125.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 125990.00
HP MWS ZBOOK 8 A3ZW7ET U7-255H 32GB 1TB SSD 4GB RTX 500 14″ W11PRO

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

143.841,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 143841.14
Hp Zbook 8 14 G1i A3zw7et Intel Coreultra 7 255H 32Gb 1Tb Ssd 4Gb Rtx 500 Ada 14" Wuxga Windows 11 Pro A3zw7et

Satıcı: Netsiparis

144.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 144060.00
HP ZBook 8 G1i 14 A3ZW7ET Ultra 7 255H 32 GB 1 TB SSD RTX A500 Ada 14" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Netsiparis

144.844,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 144844.32
Hp 14" Mws A3ZW7ET Zbook 8g1i U7-255H-32GB Ddr5 Ram-1tb Ssd-4gb Rtx 500-W11P - 250 GB - 8 GB

Satıcı: ZENOVA BİLİŞİM

145.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 145000.00
HP 14 MWS A3ZW7ET ZBOOK 8G1İ U7-255H-32GB DDR5 RAM-1TB SSD-4GB RTX 500-W11P

Satıcı: onlinealisverisyap

149.204,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 149204.00
HP ZBook 8 G1i 14 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 4GB RTX 500 Ada 14 WUXGA Windows 11 Pro A3ZW7ET

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

152.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 152439.00
HP 14" MWS A3ZW7ET ZBOOK 8G1İ U7-255H-32GB DDR5 RAM-1TB SSD-4GB RTX 500-W11P

Satıcı: onlinealisverisyap

155.099,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 155109.77
HP MWS ZBOOK 8 A3ZW7ET U7-255H 32GB 1TB SSD 4GB RTX 500 14″ W11PRO

Satıcı: EbrarBilgisayar

156.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

12 156259
HP ZBook 8 G1i 14 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 4GB RTX 500 Ada 14 WUXGA Windows 11 Pro A3ZW7ET

Satıcı: YEDİGÜN STORE

185.454,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 185454.81
HP NBW A3ZW7ET ZBOOK 8 G1I 14 U7-255H 32GB (1X32GB) 1TB SSD NVIDIA RTX 500 ADA 4GB 14" W11P 3 YIL YERİNDE GARANTİ

Satıcı: ACF Teknoloji

201.209,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 201219

HP ZBook 8 G1i 14 (A3ZW7ET) Ultrabook Fiyat Geçmişi

HP ZBook 8 G1i 14 (A3ZW7ET) Ultrabook Temel Özellikleri

HP ZBook 8 G1i 14 (A3ZW7ET) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 315.6 mm
• Derinlik 222.0 mm
• Kalınlık 18.9 mm
• Ağırlık 1.45 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255H
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.50 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 32 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 DisplayPort 2.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) 20 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 7 (802.11be)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 2 Adet Mikrofon 5MP IR AI
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Poly Studio Ses 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 77.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 8 Hücreli
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc 140T
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8

HP ZBook 8 G1i 14 (A3ZW7ET) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.