Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP ZBook 8 G1i 14 B30HBES Ultra 7 255H 16 GB 512 GB SSD RTX A500 Ada 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: eastech
109.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 109599.00
HP ZBook 8 G1i 14 Ultra 7 255H 16GB 512GB SSD 4GB RTX 500 Ada 14 WUXGA Windows 11 Pro B30HBES Satıcı: Ebrar Bilgisayar
109.995,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 109995.94
HP ZBook 8 G1i 14 B30HBES Ultra 7 255H 16 GB 512 GB SSD RTX A500 Ada 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
113.325,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 113325.46
Hp Zbook 8 G1I 14 Ultra 7 255H 16GB 512GB SSD 4gb Rtx 500 Ada 14 Wuxga Windows 11 Pro B30HBES - 512 GB - 16 GB
Satıcı: ülgen bilgisayar
117.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 117899.00
Hp Zbook 8 G1i 14 Ultra 7 255H 16Gb 512Gb Ssd 4Gb Rtx 500 Ada 14 Wuxga Windows 11 Pro B30hbes
Satıcı: EbrarBilgisayar
118.409,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 118409.00
Hp Zbook 8 G1I 14 Ultra 7 255H 16GB 512GB SSD 4gb Rtx 500 Ada 14 Wuxga Windows 11 Pro B30HBES - 512 GB - 16 GB
Satıcı: AyazTeknoloji
118.494,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 118494.00
HP ZBook 8 G1i 14 Ultra 7 255H 16GB 512GB SSD 4GB RTX 500 Ada 14 WUXGA Windows 11 Pro B30HBES Satıcı: HMD BİLGİSAYAR
121.599,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
7 121599.05
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK