Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Zbook 8 G1İ 14 B30HCES U7-265H 32 GB 1 TB SSD 4 GB RTX500 Ada 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: eastech
146.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
1 146999.00
HP ZBook 8 G1i 14 B30HCES Ultra 7 265H 32 GB RAM 1 TB SSD 4GB RTX 500 Ada Windows 11 Pro F22 Satıcı: KUANTUMSANAL
153.026,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 153026.06
HP Zbook 8 G1İ 14 B30HCES U7-265H 32 GB 1 TB SSD 4 GB RTX500 Ada 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: azomik
161.072,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 161072.65
Hp Zbook 8 G1I 14 B30HCES Ultra 7 265H 32 GB Ram 1 Tb SSD 4gb Rtx 500 Ada Windows 11 Pro F22
Satıcı: Kuantum
164.744,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 164744.40
Hp Zbook 8 G1I 14 Ultra 7 265H 32GB 1tb SSD 4gb Rtx 500 Ada 14 Wuxga Windows 11 Pro B30HCES - 1 TB - 32 GB
Satıcı: EASTECH
165.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 165549.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK