Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
56.447,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 56447.07 HP Create G7 1J3R9EA02 i7-10750H 16GB 2TBSSD RTX2070 15.6" FullHD W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
56.547,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 56557 HP Create G7 1J3R9EA02 i7-10750H 16GB 2TBSSD RTX2070 15.6" FullHD W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
57.695,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 57695.04 HP Create G7 1J3R9EA02 i7-10750H 16GB 2TBSSD RTX2070 15.6" FullHD W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
58.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 58299.00 HP Create G7 1j3r9ea02 I7-10750h 16gb 2tbssd Rtx2070 15.6" Fullhd W10p Taşınabilir Iş Istasyonu T09736B 58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
5 58999.00 HP ZBook Create 15 G7 1J3R9EA02 i7-10750H 16 GB 2 TB SSD RTX2070 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 58999.00 Hp Create G7 1J3R9EA02 i7-10750H 16 GB 2 TB SSD RTX2070 15.6" FHD Windows 10 Pro Taşınabilir Iş IstasyonuSatıcı: teknoraks
65.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 65109