Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP ZBook Firefly 14 G11 8K0G6AV U7-165H 16GB 512GB 4GB RTXA500 14 FreeDos Satıcı: netsipariş
77.267,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 77267.64
HP ZBook Firefly 14 G11 8K0G6AV U7-165H 16GB 512GB 4GB RTXA500 14 FreeDos Satıcı: Allday Bilişim Teknolojileri
77.605,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 77605.11
HP ZBook Firefly 14 G11 8K0G6AV Ultra 7 165H 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTXA500 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Netsiparis
77.654,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 77654.43
Hp Zbook Firefly 14 G11 8K0g6av U7 165H 16Gb 512Gb Rtxa500-4Gb 14" Freedos Notebook
Satıcı: Netsiparis
78.177,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 78177.10
Hp Zbook Firefly 14 G11 8K0G6AV U7 165H 16GB 512GB RTXA500-4GB 14" Freedos Notebook - Yok
Satıcı: Allday Bilişim Teknolojileri
81.689,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 81689.59
Hp Zbook Firefly 14 G11 8K0g6av U7 165H 16Gb 512Gb Rtxa500-4Gb 14" Freedos Notebook Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık
83.018,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 83018.30
Hp Zbook Firefly 14 G11 8K0G6AV U7 165H 16GB 512GB RTXA500-4GB 14" Freedos Notebook - Yok
Satıcı: netsiparis
83.117,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 83117.10
HP ZBook Firefly 14 G11 8K0G6AV Ultra 7 165H 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTXA500 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: azomik
83.203,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
8 83203.59
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK