Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP ZBook X G1i 16 B30HMES Laptop Fiyatları

Hp Zbook Power Zx G1i B30hmes Ultra 7 255H 32Gb 1Tb Ssd Rtx Pro 500 6Gb Blackwell 16" Wuxga Win11pro

Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar

122.672,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 122672.30
HP ZBook X G1i 16 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 6GB RTX Pro 500 Blackwell 16 WUXGA Windows 11 Pro B30HM

Satıcı: Atlantis

126.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 126730.00
Hp Zbook Power Zx G1I B30HMES U7-255H 32GB 1tb SSD Rtx Pro 500 6gb 16'' W11PRO - 1 TB - 32 GB

Satıcı: atlantis

136.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 136850.00
Hp Zbook Power Zx G1I B30HMES Ultra 7 255H 32GB 1tb SSD Rtx Pro 500 6gb Blackwell 16" Wuxga WIN11PRO - 1 TB - 32 GB

Satıcı: atlantis

136.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 136850.00
Hp Zbook Power Zx G1İ B30HMES 031XTR001 U7-255H 32 GB 1 TB SSD 6 GB RTX Pro 500 16'' W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: azomik

139.606,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 139606.27
Hp Zbook Power Zx G1İ B30HMES 031XTR001 U7-255H 32 GB 1 TB SSD 6 GB RTX Pro 500 16'' W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: AtlantisDogu

141.985,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 141985.64
Hp Zbook Power Zx G1i B30hmes U7-255H 32Gb 1Tb Ssd Rtx Pro 500 6Gb 16'' W11pro

Satıcı: İNDEO KURUMSAL

151.119,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 151119.20
HP Zbook Power ZX G1i B30HMES U7-255H 32GB 1TB SSD RTX PRO 500 6GB 16'' W11Pro

Satıcı: kuralay

153.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 153180.00
Hp Zbook Power ZX G1i B30HMES U7-255H 32GB 1TB SSD RTX PRO 500 6GB 16'' W11Pro

Satıcı: indeokurumsal

156.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 156740.00
HP ZBook X G1i 16 Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD 6GB RTX Pro 500 Blackwell 16 WUXGA Windows 11 Pro B30HM

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

157.946,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 157946.49
HP 16 ZBOOK POWER ZX 16 G1i B30HMES ULTRA 7 255H-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-6GB RTX PRO 500-W11 PRO

Satıcı: onlinealisverisyap

158.539,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 158549
HP 16" ZBOOK POWER ZX 16 G1i B30HMES ULTRA 7 255H-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-6GB RTX PRO 500-W11 PRO

Satıcı: onlinealisverisyap

164.813,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

12 164823.35
HP Zbook Power ZX G1i B30HMES U7-255H 32GB 1TB SSD RTX PRO 500 6GB 16'' W11Pro

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

165.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 165389.00
Hp Zbook Power ZX G1i B30HMES U7-255H 32GB 1TB SSD RTX PRO 500 6GB 16'' W11Pro

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

167.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

14 167619.00

HP ZBook X G1i 16 B30HMES Laptop Fiyat Geçmişi

HP ZBook X G1i 16 B30HMES Laptop Temel Özellikleri

HP ZBook X G1i 16 B30HMES Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.0 mm
• Derinlik 251.0 mm
• Kalınlık 23.0 mm
• Ağırlık 2.04 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255H
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.50 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 32 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 1 x Güç Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) 20 Gbps Veri Aktarım Hızı (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 7 (802.11be)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri Smart Card Reader
• Kamera Özellikleri 2 Adet Mikrofon 5 MP Kızılötesi
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli DuraKeys (Aşınmaya Dayanıklı)
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Poly Studio Ses 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 83.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 6 Hücreli
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc 140T
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8

HP ZBook X G1i 16 B30HMES Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.