Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP ZBook X G1i 16 CU0J2ES Laptop Fiyatları

HP Zbook X G1i 16 CU0J2ES Ultra 9 285H 32 GB 1 TB SSD RTX PRO 2000 16" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ülgenbilgisayar

201.123,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 201123.33
HP Zbook X G1i 16 CU0J2ES Ultra 9 285H 32 GB 1 TB SSD RTX PRO 2000 16" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: hmdbilgisayar

202.788,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 202788.06
Hp Zbook x G1I 16 CU0J2ES Ultra 9 285H 32GB 1tb SSD 8gb Rtx Pro 2000 Blackwell 16 Wuxga Windows 11 Pro - 32 GB

Satıcı: ülgen bilgisayar

207.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 207999.00
Hp Zbook x G1I 16 CU0J2ES Ultra 9 285H 32GB 1tb SSD 8gb Rtx Pro 2000 Blackwell 16 Wuxga Windows 11 Pro - 32 GB

Satıcı: AyazTeknoloji

209.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 209500.00
Hp Zbook X G1i 16 Cu0j2es Ultra 9 285H 32Gb 1Tb Ssd 8Gb Rtx Pro 2000 Blackwell 16 Wuxga Windows 11 Pro

Satıcı: EbrarBilgisayar

224.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 224669.00
HP ZBook X G1i 16 CU0J2ES Ultra 9 285H 32GB 1TB SSD 8GB RTX Pro 2000 Blackwell 16 WUXGA Windows 11 Pro

Satıcı: onlinealisverisyap

250.712,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 250712.83
Hp Cu0j2es, Zbook X 16 G1i, Ultra 9-285H 16" Wuxga Ips, 32Gb Ddr5 Ram, 1Tb Ssd, 8Gb Nvidia Rtx Pro 2000 Ada Ekran Kartı, Windows11 Pro, Notebook İş İstasyonu (3 Yıl Yerinde Servis)

Satıcı: MAESKO

332.470,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 332470.30

HP ZBook X G1i 16 CU0J2ES Laptop Fiyat Geçmişi

HP ZBook X G1i 16 CU0J2ES Laptop Temel Özellikleri

HP ZBook X G1i 16 CU0J2ES Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.0 mm
• Derinlik 251.0 mm
• Kalınlık 23.0 mm
• Ağırlık 2.04 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 265H
• İşlemci Temel Frekans 2.20 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.30 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.70 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.20 - 5.30 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.70 - 4.50 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel vPro Enterprise Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 32 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 1 x Güç Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) 20 Gbps Veri Aktarım Hızı (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 7 (802.11be)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri Smart Card Reader
• Kamera Özellikleri 2 Adet Mikrofon 5 MP Kızılötesi
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli DuraKeys (Aşınmaya Dayanıklı)
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Poly Studio Ses 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 83.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 6 Hücreli
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc 140T
• Dahili Grafik Temel Frekans 230 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8

HP ZBook X G1i 16 CU0J2ES Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.