Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Huawei MateBook D16 2024 (16GB/512SSD/DOS) Laptop Fiyatları

Huawei Matebook D 16 2024 i5-12450H 16 GB 512 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: GTI-Bilişim

27.114,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 27114.30
Huawei Matebook D 16 2024 i5-12450H 16 GB 512 GB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

28.242,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 28242.30
Huawei MateBook D16 2024 i5-12450H 16GB Ram 512GB SSD FreeDos 15.6" Notebook+ Çanta MCLF-W5651 ATL5

Satıcı: Atlantis bilgisayar

29.984,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 29984.41
Huawei Matebook D 16 İ5 13420H-16-16G-512Sd-Dos

Satıcı: Asena Avm

30.115,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 30115.00
Huawei MateBook D16 2024 i5-12450H 16GB Ram 512GB SSD FreeDos 15.6" Notebook+ Çanta&Mouse MCLF-W5651 ATL9

Satıcı: Atlantis bilgisayar

30.377,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 30377.15
Huawei Matebook D16 Intel Core İ5 13420H 16Gb 512Gb Ssd Freedos 16" Notebook

Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar

30.820,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 30820.20
Huawei MateBook D16 Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Tekno Platform | 23 yorum

30.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 30849.00
Huawei Matebook D 16 İ5 13420H-16-16G-512Sd-Dos

Satıcı: Sellshop

30.874,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 30874.05
Huawei MateBook D16 Intel Core i5 13420H 16GB 512GB SSD Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Buzul Bilgisayar | 23 yorum

30.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 30899.00
Huawei MateBook D 16 i5-13420H 16GB 512GB SSD 16" Dos Notebook 31.195,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 31205
Huawei MateBook D 16 i5 13420H-16''-16G-512SD-Dos

Satıcı: Buzul Bilgisayar

31.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 31689.00
Huawei Matebook D 16 2024 16" İ5-12450H Uma 16Gb Ssd 512Gb Space Gray Freedos Notebook Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

32.951,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 32951.20
Huawei MateBook D16 2024 16" i5-13420H UMA 16GB SSD 512GB Space Gray Free DOS

Satıcı: AtlantisDoğu

34.362,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 34372
Huawei MateBook D 16 i5 13420H-16''-16G-512SD-Dos

Satıcı: Atlantis Doğu

34.822,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 34822.00

Huawei MateBook D16 2024 (16GB/512SSD/DOS) Laptop Fiyat Geçmişi

Huawei MateBook D16 2024 (16GB/512SSD/DOS) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Huawei MateBook D16 2024 (16GB/512SSD/DOS) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 356.7 mm
• Derinlik 248.7 mm
• Kalınlık 17.0 mm
• Ağırlık 1.68 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port (x1)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Huawei Metaline Anten (Uzun Menzil)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri FollowCam (Odak Takibi) Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Huawei MateBook D16 2024 (16GB/512SSD/DOS) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.