Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Huawei MateBook D16 2024 i5-13420H 16 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11H WUXGA Dizüstü Bilgisayar Satıcı: sanaldestek
36.916,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 36916.32
Huawei MateBook D16 2024 i5-13420H 16 GB 1 TB NVMe SSD 16" W11H WUXGA Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ETDBilgisayar
39.479,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 39479.06
Huawei Matebook D16 2024 Intel Core i5 13420H 16GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: SANALDESTEK | 284 yorum
41.898,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 41898.98
Huawei Matebook D16 2024 Intel Core i5 13420H 16GB 1TB SSD Windows 11 Home 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: ETDBilgisayar | 284 yorum
41.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 41999.99
Huawei MateBook D16 Intel Core i5-13420H 16GB 1TB SSD 16" Windows 11 Gri Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ETD Bilgisayar
42.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 42999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
Huawei MateBook D14 2024 (i5-13420H/16GB/512GB)
30.835,86 TL
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ1500
35.061,06 TL
Apple MacBook Air 13.6" M2 (MLXW3TU/A)
55.000,00 TL
Acer Nitro V 15 ANV15-51-74KE
54.500,00 TL
Monster Huma H4 V5.1.10
37.499,42 TL
Apple MacBook Neo (MHFD4TU/A)
33.799,00 TL
HP 250 G10 (B2NC7ES)
37.051,59 TL
Lenovo LOQ 15IAX9 83GS007YTR
35.249,06 TL
MSI Modern 15 H B13M-053XTR
Asus TUF Gaming A15 FA506NC-HN002W
Apple MacBook Air M2 15.3 İnç (MQKV3TU/A)
Lenovo IdeaPad Slim 3 (15.6 İnç) 82XQ0011TX
1 yorum
4 yorum
1 yorum
3 yorum