Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Huawei MateBook D16 2024 (i5/8GB/512SSD/DOS) Laptop Fiyatları

Huawei Matebook D16 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Gti Bilişim

23.674,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 23674.00
Huawei Matebook D16 2024 i5-12450H 8 GB 512 GB 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: GTI-Bilişim

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 23999.00
HUAWEİ MATEBOOK D16 2024 INTEL CORE İ5 12450H 8GB 512GB SSD FREEDOS 16" IPS

Satıcı: Gti Bilişim

24.034,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 24034.05
Huawei Matebook D16 2024 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 16" IPS

Satıcı: GTI BİLİŞİM

23.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 24009
Huawei Matebook D16 2024 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: TicaretVitrini | 228 yorum

24.406,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 24406.80
Huawei Matebook D16 2024 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: teknoturan elektronik | 228 yorum

24.548,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 24548.70
Huawei Matebook D16 2024 i5-12450H 8 GB 512 GB 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: emrebilism45

24.707,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 24707.90
Huawei Matebook D16 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: emrebilişim45

26.286,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 26286.00
Huawei Matebook D16 2024 İ5-12450H 8 Gb 512 Gb Ssd Uhd Graphics 16" Wuxga Notebook

Satıcı: Emre Bilişim45

26.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 26520.00
Huawei Matebook D16 2024 Intel Core İ5 12450H 8Gb 512Gb Ssd Freedos 16" Ips Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: eymteknoloji

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 26999.00
HUAWEİ MATEBOOK D16 2024 INTEL CORE İ5 12450H 8GB 512GB SSD FREEDOS 16" IPS

Satıcı: emrebilişim45

28.165,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 28165.80

Huawei MateBook D16 2024 (i5/8GB/512SSD/DOS) Laptop Fiyat Geçmişi

Huawei MateBook D16 2024 (i5/8GB/512SSD/DOS) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Huawei MateBook D16 2024 (i5/8GB/512SSD/DOS) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

TASARIM TASARIM

• Genişlik 356.7 mm
• Derinlik 248.7 mm
• Kalınlık 17.0 mm
• Ağırlık 1.68 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-12450H
• İşlemci Temel Frekans 3.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port (x1)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Huawei Metaline Anten (Uzun Menzil)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri FollowCam (Odak Takibi) Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Huawei MateBook D16 2024 (i5/8GB/512SSD/DOS) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.