Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Huawei Matebook D16 2024 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Gti Bilişim
23.639,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 23639.01
Huawei Matebook D16 2024 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: GTI Bilişim | 228 yorum
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 23999.00
Huawei Matebook D16 2024 Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD Freedos 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Emrebilisim45
25.572,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 25572.12
Huawei Matebook D16 2024 Intel Core I5 12450H 8gb 512GB SSD Windows 11 Pro 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Compmarkt
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 27999.00
Huawei Matebook D16 2024-01 İ5-12450H 8 GB 512 GB SSD 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: nettsepetimm
31.959,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 31959.06
Matebook D16 2024 Intel Core I5 12450H 8Gb 512Gb Ssd Windows 11 Pro 16" Ips Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Ensarbilişim
36.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 36999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK
Huawei MateBook 14 2022
40.999,90 TL
Lenovo IdeaPad Slim 3 83K10016TR
25.799,00 TL
Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ1741
24.440,00 TL
Lenovo IdeaPad Slim 3 83K10062TR
21.919,00 TL
Huawei MateBook 14 2024 (U5-125H/16GB/512GB)
46.049,00 TL
Casper Nirvana X600.7430-8E00T-G-F
23.999,00 TL
Acer Aspire Lite AL16-52P-55S2
25.599,00 TL
Lenovo LOQ 15IRH8 82XV00G6TX
Huawei MateBook D14 R5 (8/256GB)
Lenovo IdeaPad Slim 5 83HR0070TR
Asus ZenBook 13 OLED UX325EA-KG653W
Apple MacBook Air 13.3" (MC965LL/A)
2 yorum
1 yorum
2 yorum
1 yorum