Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Huawei MateBook D16 2024 Laptop Fiyatları

Huawei Matebook D16 2024 İ5-12450H 16Gb Ram 256Gb Ssd Win11Pro 15.6" Notebook Mclf-W5651 Atl12

Satıcı: Atlantis

27.298,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 27298.76
Huawei MateBook D16 2024 i5-12450H 16GB Ram 256GB SSD Win11Pro 15.6" Notebook MCLF-W5651 ATL12

Satıcı: Atlantis bilgisayar

27.314,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 27314.67
Huawei Matebook D16 2024 İ5-12450H 16Gb Ram 256Gb Ssd Win11Pro 15.6" Notebook+Çanta Mclf-W5651 Atl16

Satıcı: Atlantis

27.659,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 27659.87
Huawei MateBook D16 2024 i5-12450H 16GB Ram 256GB SSD Win11Pro 15.6" Notebook+Çanta MCLF-W5651 ATL16

Satıcı: Atlantis bilgisayar

27.675,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 27675.99
Huawei Matebook D16 2024 I5-12450H 16GB Ram 256GB SSD WIN11PRO 15.6" Notebook MCLF-W5651 ATL12 - 256 GB - 16 GB

Satıcı: atlantis

28.160,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 28160.83
Huawei Matebook D16 2024 İ5-12450H 16Gb Ram 256Gb Ssd Win11pro 15.6" Notebook Mclf-W5651 Atl12

Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar

28.417,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 28417.40
Huawei Matebook D16 2024 İ5-12450H 16Gb Ram 256Gb Ssd Win11pro 15.6" Notebook+Çanta Mclf-W5651 Atl16

Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar

28.793,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 28793.30
Huawei Matebook D16 2024 I5-12450H 16GB Ram 256GB SSD WIN11PRO 15.6" Notebook+Çanta&mouse MCLF-W5651 ATL20 - 256 GB - 16 GB

Satıcı: atlantis

28.905,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 28905.85

Huawei MateBook D16 2024 Laptop Fiyat Geçmişi

Huawei MateBook D16 2024 Laptop Temel Özellikleri

Yok

Huawei MateBook D16 2024 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

TASARIM TASARIM

• Genişlik 356.7 mm
• Derinlik 248.7 mm
• Kalınlık 17.0 mm
• Ağırlık 1.68 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-12450H
• İşlemci Temel Frekans 3.30 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 256 GB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)
• Optik Okuyucu Yok

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri Display Port (x1)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Huawei Metaline Anten (Uzun Menzil)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri FollowCam (Odak Takibi) Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Diğer Özellikler 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Huawei MateBook D16 2024 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.