Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KanyonTeknoloji
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 13999.00 Lenovo Ideapad 1 Amd Ryzen 7 5700U 16 GB 1 Tb SSD Freedos 14 Inç 82R3007DTXSatıcı: KanyonTeknoloji | 3 yorum
14.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 14909 LENOVO Ideapad 1 Amd Ryzen™ 7 5700u 16 Gb 1 Tb Ssd Freedos 14 Inç 82r3007dtxSatıcı: KanyonTeknoloji
15.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 15499.00 Lenovo Ideapad 1 Amd Ryzen 7 5700U 16GB Ram 1tb SSD Windows 11 Home 14" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82R3007DTX W19Satıcı: SANALDESTEK
20.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 21009 LENOVO Ideapad 1 AMD Ryzen 7 5700U 16GB 1TB SSD W11Home 14" FHD 82R3007DTX W19Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
20.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 20999.00 Lenovo Ideapad 1 AMD Ryzen 7 5700U 16GB Ram 1TB SSD Windows 11 Home 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82R3007DTX W19Satıcı: SANALDESTEK
20.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 20999.00 LENOVO Ideapad 1 AMD Ryzen 7 5700U 16GB 1TB SSD W11Pro 14" FHD 82R3007DTX W23Satıcı: SANALDESTEK BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ
21.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 21099.00