Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ÖZTEK BİLGİSAYAR | 30 yorum
11.523,52 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 11533.52 LENOVO Ip1 82qd0072tx I3-1215u 8 Gb 256 Gb Ssd 15.6" FreedosSatıcı: ÖZTEK BİLGİSAYAR | 2 yorum
11.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 11799.00 Lenovo IP1 82Qd0072Tx Intel Core i3 1215U 15.6" 8 GB RAM 256 GB SSD FreeDOS LaptopSatıcı: ÖZTEK BİLGİSAYAR
11.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 11799.00 LENOVO Ip1 82qd0072tx I3-1215u 8 Gb 256 Gb Ssd 15.6" FreedosSatıcı: PRESTİJ MARKET
11.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 11899.00 Lenovo Ideapad 1 82QD0072TX I3-1215U 8gb 256GB SSD 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar/s8 - GriSatıcı: ŞİRİNE-TİCARET
12.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
5 12509 Lenovo Ideapad 1 15Iau7 82Qd0072tx I3-1215U 8Gb 256Gb Ssd O/B 15.6" Fhd Freedos NotebookSatıcı: PTD Bilişim
13.434,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
6 13434.85 Lenovo IP1 15IAU7 82QD0072TX i3-1215U 8 GB 256 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknostok
13.556,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 13556.52 Lenovo Ip1 82Qd0072tx I3-1215U 8 Gb 256 Gb Ssd 15.6 FreedosSatıcı: Techburada
17.087,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
8 17087.04 Lenovo IP1 82QD0072TX I3-1215U 8 GB 256 GB SSD 15.6" FreeDosSatıcı: TECHBURADA
17.087,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 17087.04 Lenovo IP1 15IAU7 82QD0072TX i3-1215U 8 GB 256 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Techburada
17.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
10 17299.00 Lenovo IP1 82QD0072TX I3-1215U 8 GB 256 GB SSD 15.6" FreeDosSatıcı: TECHBURADA
17.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 17809