Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Palladium Store
15.461,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 15461.00 Lenovo Ideapad 1 82R4006etr Ryzen7 5700U 8Gb 256Ssd 15.6" Fullhd Freedos Tasinabilir BilgisayarSatıcı: SERY TECH
15.487,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 15487.49 Lenovo Ideapad 1 15Alc7 82R4006etr Ryzen 7 5700U 8Gb 256Gb Ssd 15.6" Fhd Freedos NotebookSatıcı: SERY TECH
15.550,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 15550.85 LENOVO IdeaPad 1 15ALC7 Ryzen 7 5700U 8GB 256GB SSD 15.6" FHD Freedos 82R4006ETRSatıcı: Arizyangin
16.526,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 16526.00 Lenovo Ideapad 1 15ALC7 AMD Ryzen 7 5700U 8GB 256GB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82R4006ETR - GriSatıcı: TecTex | 15 yorum
16.551,22 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 16561.22 Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 82R4006ETR R7-5700U 8 GB 256 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: serytech
17.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 17499.00 Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 Ryzen 7 5700U 8GB 256GB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar 82R4006ETRSatıcı: ARİZ BİLİŞİM
18.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 18899.00