Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BSlina | 24 yorum
15.088,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 15088.00 Lenovo Ideapad 1 Amd Ryzen 7 5700U 8Gb 512Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Notebook 82R4006ftrSatıcı: SERY TECH
15.550,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 15550.85 Lenovo IdeaPad 1 82R4006Ftr AMD Ryzen 7 5700U 15.6" 8 GB RAM 512 GB SSD FHD FreeDOS NotebookSatıcı: Birtane Telekom
16.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 16000.00 Lenovo Ideapad 1 Ryzen 7 5700U 8Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Fdos Tasinabilir Bilgisayar 82R4006ftrSatıcı: SERY TECH
16.128,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 16128.00 Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 82R4006FTR R7-5700U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: serytech
16.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
5 16499.00 LENOVO IdeaPad 1 Amd Ryzen 7 5700U 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" Fhd Notebook 82R4006FTRSatıcı: KAS-TEKNOLOJI
16.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 16599.00 Lenovo Ideapad 1 Amd Ryzen 7 5700U 8gb Ram 512GB SSD 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82R4006FTR + Çanta Hediye SerytechSatıcı: Sery Tech
16.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 17009 Lenovo Ideapad 1 Amd Ryzen 7 5700U 8gb 512GB SSD 15.6" Fhd Fdos Taşınabilir Bilgisayar 82R4006FTR & Per4 Çanta 82R4006FTR169Satıcı: Per4mance
17.626,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 17636 LENOVO IP 1 RYZEN 7 5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD FDOS Taşınabilir Bilgisayar 82R4006FTRSatıcı: Per4mance
17.972,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
9 17972.39 Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 82R4006FTR R7-5700U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: dunyapc72
18.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
10 18000.00 Lenovo IdeaPad 1 82R4006FTR02 Ryzen7 5700U 16GB 512SSD 15.6 FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
18.138,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
11 18138.00 Lenovo IdeaPad 1 82R4006FTR04 Ryzen7 5700U 24GB 512SSD 15.6 FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
18.924,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
12 18924.00 Lenovo IdeaPad 1 82R4006FTR01 Ryzen7 5700U 8GB 1TBSSD 15.6 FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
18.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
13 18959.00 LENOVO IP 1 RYZEN 7 5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD FDOS 82R4006FTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
20.416,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
14 20416.86 LENOVO IP 1 RYZEN 7 5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD FDOS 82R4006FTR & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
20.850,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 20850.54