Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Arcadia-Bilişim | 6 yorum
15.731,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 15731.30 LENOVO Ideapad AMD Ryzen 7 5700U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" 82R4006FTRA38Satıcı: OZERPA BİLİŞİM | 166 yorum
15.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 15549.00 Lenovo Ideapad 1 15ALC7 Amd Ryzen 7 5700U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82R4006GTRSatıcı: SANALDESTEK | 85 yorum
15.974,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 15984 Lenovo Ip 1 15Alc7 R7-5700U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Fdos 82R4006gtr & Per4 CantaSatıcı: SERY TECH
16.414,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 16414.85 Lenovo Ideapad AMD Ryzen 7 5700U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82R4006FTRA38Satıcı: Arcadia Bilişim
16.650,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 16660 Lenovo Ideapad 1 15Alc7 Amd Ryzen 7 5700U 16Gb 512Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd 82R4006gtrSatıcı: SERY TECH
17.039,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 17039.04 Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 82R4006GTR R7 -5700U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: serytech
17.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
7 17249.00 LENOVO Ideapad AMD Ryzen 7 5700U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" 82R4006FTRA38Satıcı: kasteknoloji | 75 yorum
17.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 17299.00 Lenovo Ideapad 1 Amd Ryzen 7 5700U 16GB Ram 512GB SSD 15.6" Fullhd Windows 11 Taşınabilir Bilgisayar 82R4006GTR + Çanta Hediye SerytechSatıcı: Palladium store
18.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
9 18909 LENOVO IP 1 15ALC7 R7-5700U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD FDOS 82R4006GTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
21.386,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
10 21386.69 LENOVO IP 1 15ALC7 R7-5700U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD W11 HOME 82R4006GTR & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
21.673,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
11 21673.12 LENOVO IP 1 15ALC7 R7-5700U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD FDOS 82R4006GTR & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
21.840,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 21850.98 LENOVO IP 1 15ALC7 R7-5700U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD W11 HOME 82R4006GTR & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
22.133,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
13 22133.49 LENOVO IP 1 15ALC7 R7-5700U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD W11 PRO 82R4006GTR & ÇANTASatıcı: PER4MANCE
22.816,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 22826.02