Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: erateknoloji | 1 yorum
15.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 15899.00 LENOVO IdeaPad 1 AMD Ryzen 7 5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows11 Home Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Palladium Store
15.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
2 15998.00 Lenovo Ip 1/Amd Ryzen 7 5700U/8Gb Ram/512Gb Ssd/15.6''/W11/Laptop Cloud Gri 82R4007ctx 16.319,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
3 16319.04 Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 82R4007CTX R7-5700U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: serytech
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 16999.00 Lenovo Ideapad 1 Amd Ryzen 7 5700U 8Gb Ram 512Gb Ssd 15.6" Fullhd Windows 11 Tasinabilir Bilgisayar 82R4007ctxSatıcı: SERY TECH
17.278,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
5 17278.85 Lenovo IdeaPad 1 AMD Ryzen 7 5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar 82R4007CTXSatıcı: SeryTech
17.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 17749.00 Lenovo Ideapad 1 Amd Ryzen 7 5700U 8gb Ram 512GB SSD 15.6" Fullhd Windows 11 Taşınabilir Bilgisayar 82R4007CTX + Çanta Hediye SerytechSatıcı: Sery Tech
18.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
7 18509 Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 82R4007CTX R7-5700U 8 GB 512 GB SSD 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: SMART-TEK
19.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
8 19499.00 LENOVO IP 1/AMD Ryzen 7 5700U/8GB RAM/512GB SSD/15.6''/W11/Laptop Cloud Gri 82R4007CTX 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 20009