Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techburada | 1 yorum
13.369,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 13369.05 Lenovo Ideapad 1 15ALC7 82R400F1TR R7-5700U 8gb 256GB SSD 15.6" Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Techburada | 7 yorum
13.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 13309 Lenovo Ip1 82R400f1tr R7-5700U 8Gb 256Gb Ssd 15.6" Dos 13.439,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 13439.04 Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 82R400F1TR R7-5700U 8GB 256GB SSD 15.6" FreeDos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: TECHBURADA
13.439,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 13439.04 LENOVO IdeaPad 1 15ALC7 82R400F1TR R7-5700U 8GB 256GB SSD 15.6" FreeDos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Techburada | 1 yorum
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 13499.00 Lenovo IP1 15ALC7 82R400F1TR R7-5700U 8 GB 256 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: TEKNOLOJİMARKETATM
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 14999.00 Lenovo Ideapad 1 15Alc7 82R400f1tr R7-5700U 8Gb 256Gb Ssd 15.6" Freedos Tasinabilir BilgisayarSatıcı: SERY TECH
15.838,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 15838.85 Lenovo IP1 15ALC7 82R400F1TR R7-5700U 8 GB 256 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: serytech
16.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 16499.00 Lenovo Ideapad 1 Amd Ryzen 7 5700U 8gb Ram 256GB SSD 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82R400F1TR + Çanta Hediye SerytechSatıcı: Sery Tech
17.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
9 17909