Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 18 yorum
14.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 15009 Lenovo IdeaPad 1 82R400Hltr AMD Ryzen 7 5700U 15.6" 16 GB RAM 512 GB SSD FHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: firsatsepeti
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 15999.00 LENOVO Ideapad 1 AMD Ryzen 7 5700U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Notebook 82R400HLTRSatıcı: Tunç Ticaret
16.022,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 16022.00 Lenovo Ideapad 1 Amd Ryzen 7 5700U 16Gb 512Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Notebook 82R400hltrSatıcı: SERY TECH
17.278,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 17278.85 Lenovo IdeaPad 1 15ALC7 82R400HLTR R7-5700U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: serytech
17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 17999.00 Lenovo Ideapad 1 Amd Ryzen 7 5700U 16GB Ram 512GB SSD 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar 82R400HLTR + Çanta Hediye SerytechSatıcı: Sery Tech
18.749,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 18759