Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: HURACAN PC
7.719,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
1 7719.00 LENOVO Ideapad 1 Celeron N4120 4 GB 128 GB 15.6" Win 11Satıcı: ELF TEKNO | 805 yorum
7.720,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 7720.00 Lenovo Ideapad1 Celeron N4120 4Gb Ram 128Gb 15.6" Windows 11 Tasinabilir Bilgisayar 82V7005mtxSatıcı: yenidepoo
8.290,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 8290.80 Lenovo Ideapad 1 82V7005Mtx Intel Celeron N4120 4 GB 128 GB Integrated Intel Uhd Graphics 600 15.6" HD W11 Gri NotebookSatıcı: Yenidepoo
8.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 8299.00 Lenovo IdeaPad 1 15IGL7 82V7005MTX Celeron N4120 4 GB 128 GB 15.6" W11H HD Dizüstü BilgisayarSatıcı: serytech
8.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 8399.00 Lenovo IdeaPad 1 15IGL7 82V7005MTX Celeron N4120 4 GB 128 GB 15.6" W11H HD Dizüstü BilgisayarSatıcı: turkobilisim | 14 yorum
8.698,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 8698.00 Lenovo IdeaPad 1 15IGL7 82V7005MTX Celeron N4120 4 GB 128 GB 15.6" W11H HD Dizüstü BilgisayarSatıcı: everyday
8.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 8699.00 Lenovo Ideapad1 Celeron N4120 4gb Ram 128GB 15.6" Windows 11 Taşınabilir Bilgisayar 82V7005MTXSatıcı: noktailetisim67
8.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 8700.00 Lenovo Ideapad1 Celeron N4120 4gb Ram 128GB 15.6" Windows 11 Taşınabilir Bilgisayar 82V7005MTXSatıcı: Ahidenal
8.727,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 8727.10 Lenovo Ideapad1 Celeron N4120 4Gb Ram 128Gb 15.6" Windows 11 Tasinabilir Bilgisayar 82V7005mtx SnerSatıcı: Ensarbilişim
9.113,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 9113.02