Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
6.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 6990.00 Lenovo IdeaPad 1 Intel Celeron N4020 4GB 128GB SSD Windows 11 Home 15.6\" Taşınabilir Bilgisayar 82V700A9TXSatıcı: TEKNORYA BİLİŞİM
6.906,23 TL + Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
2 6916.23 Lenovo IdeaPad 1 Intel Celeron N4020 4GB 128GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 82V700A9TXSatıcı: Hepsiburada | 25 yorum
6.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 7009 Lenovo IdeaPad 1 15IGL7 82V700A9TX Intel Celeron N4020 4 GB Ram 128 GB SSD 15.6" W11 Notebook 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 6999.00 LENOVO IP/Celeron İşlemci/4 GB RAM/128 GB SSD/15.6"/Win 11/Laptop Gri 82V700A9TX 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 7009 Lenovo Ideapad 1 Intel Celeron N4020 4GB 128Gb SSD Integrated Intel UHD Graphics 600 15.6" HD W11 Notebook 82V700A9TxSatıcı: TEKNOSA
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 6999.00 Lenovo Ideapad 1 Celeron N4020-4Gb-128Gb Ssd-15.6inc-W119 yorum
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 6999.00 LENOVO IP/Celeron İşlemci/4 GB RAM/128 GB SSD/15.6"/Win/Laptop Gri 82V700A9TXSatıcı: MediaMarkt | 11 yorum
7.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 7000.00 Lenovo IdeaPad 1 15IGL7 82V700A9TX Celeron N4020 4 GB 128 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: TeknoryaBilişim
7.029,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
9 7029.05 Lenovo IdeaPad 1 Intel Celeron N4020 4GB 128GB SSD Windows 11 Home 15.6 Taşınabilir Bilgisayar 82V700A9TXSatıcı: Teknorya
7.103,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
10 7103.05 Lenovo IdeaPad 1 Intel Celeron N4020 4GB 128GB SSD Windows 11 Home 15.6 Taşınabilir Bilgisayar 82V700A9TXSatıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
7.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 7409 Lenovo IdeaPad 1 15IGL7 82V700A9TX Celeron N4020 4 GB 128 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: Galailetişim
7.583,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
12 7583.04 Lenovo IdeaPad 1 82V700A9TX N4020 4GB 128SSD 15.6" HD W11H Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Gala İletişim
7.679,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
13 7679.05 Lenovo IdeaPad 1 15IGL7 82V700A9TX Celeron N4020 4 GB 128 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: serytech
8.074,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
14 8074.05 Lenovo Ideapad 1 Intel Celeron N4020 4Gb 128Gb Ssd Windows 11 Home 15.6 Tasinabilir Bilgisayar 82V700a9txSatıcı: indirimdehepsi
8.329,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
15 8329.02 Lenovo IdeaPad 1 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" HD TN 220nits Anti-glare, Intel Celeron N4020, 4 GB RAM, 128 GB SSD, Integrated Intel® UHD Graphics 600, FreeDOS, 82V700A9TXSatıcı: AtlantisDoğu
8.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
16 8490.00 Lenovo IdeaPad 1 Intel Celeron N4020 4GB 128GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 82V700A9TXSatıcı: Atlantis
8.640,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 8650 Ip/Celeron Islemci/4 Gb Ram/128 Gb Ssd/15.6"/Win/Laptop Gri 82V700a9txSatıcı: SERY TECH
8.819,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
18 8819.02 LENOVO IdeaPad 1 Intel Celeron N4020 4GB 128GB SSD Windows 11 Home 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 82V7Satıcı: Atlantis Doğu
8.992,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 8992.00