Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
10.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
1 10499.00 Lenovo Ideapad Amd Ryzen 3-7320U 8gb 256GB SSD 15.6"fhd Freedos Cloud Grey Taşınabilir Bilgisayar 82VG008ATXSatıcı: Techburada | 38 yorum
10.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 10509 Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 82VG008ATX Ryzen 3 7320U 8 GB 256 SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Güncel53
10.589,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 10589.39 LENOVO Ideapad1 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 256GB SSD DOS 15.6" Cloud Grey Laptop (Lenovo Türkiye Garantili)Satıcı: Techburada
10.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
4 10599.00 Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 82VG008ATX Ryzen 3 7320U 8 GB 256 SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Techburada
10.599,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 10599.55 Lenovo Ip1 82Vg008atx R3-7320U 8Gb 256Gb Ssd 15.6'' Freedos Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Techburada
10.847,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
6 10847.04 Lenovo Ideapad Amd Ryzen 3-7320U 8GB 256GB SSD 15.6"FHD Freedos Cloud Grey Taşınabilir Bilgisayar 82VG008ATXSatıcı: TECHBURADA
10.847,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
7 10847.04 Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 82VG008ATX Ryzen 3 7320U 8 GB 256 SSD 15.6" Freedos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Nasa İletişim
10.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 11009 Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 82VG008ATX Ryzen 3 7320U 8 GB 256 SSD 15.6" Freedos Dizüstü BilgisayarSatıcı: TECHBURADA
11.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 11299.00 Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 82VG008ATX Ryzen 3 7320U 8 GB 256 SSD 15.6" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: nasailetişim
11.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
10 11499.00 Lenovo Ideapad Amd Ryzen 3-7320U 8GB 256GB SSD 15.6"FHD Freedos Cloud Grey Taşınabilir Bilgisayar 82VG008ATXSatıcı: Nasa İletişim
11.639,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
11 11639.03 LENOVO Ideapad1 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 256GB SSD DOS 15.6" Cloud Grey Laptop (Lenovo Türkiye Garantili)Satıcı: Balpetek
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
12 12499.00 Lenovo NB IP 1 15AMN7 82VG008ATX AMD Ryzen 3 7320U 8GB 256GB SSD 15.6 FHD Freedos 15.552,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 15562