Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: IMG 20
13.846,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
1 13846.55 Lenovo Ip/Ryzen 5/8gb Ram/512 GB Ssd/15.6"/W11/Laptop 82VG008QTXSatıcı: IMG 20 İLETİŞİM | 1 yorum
13.969,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 13979 Lenovo IdeaPad 1 82VG008QTX NotebookSatıcı: ımg20 iletişim
18.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 18199.00 Lenovo IdeaPad 1 82VG008QTX NotebookSatıcı: Ahidenal
18.521,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 18521.02 LENOVO IP/ Ryzen 5/ 8GB Ram/ 512 GB SSD/ 15.6"/ W11/ LaptopSatıcı: Ahidenal
18.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 18899.00 Lenovo IdeaPad 1 82VG008QTX NotebookSatıcı: IMG 20
18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 19009