Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ELMACI
10.713,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
1 10713.48 Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 AMD Ryzen 3 7320U 8GB 512GB Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82VG00GPTX - GriSatıcı: Buy It | 24 yorum
10.905,99 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 10915.99 Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 82VG00GPTX R3-7320U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Elmacı | 1 yorum
11.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 11499.00 Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 82VG00GPTX R3-7320U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: techofuniverse | 1 yorum
12.065,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 12065.00 Lenovo Ideapad 1 15AMN7 Amd Ryzen 3 7320U 8gb Ram 512GB SSD Amd Radeon 610M Graphics Windows 11 Pro 15,6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82VG00GPTX 06Satıcı: SANALDESTEK
14.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 14609